1. Pamus IP adresa: 178.255.168.78
  Petr K.
  poketino
  pamus
  PetrK.
  PeHo

  Dobrý den všem jezdcům a soutěžícím. Jak jste si již v Humpolci a poté v Přerově všimli, tak již několik let provozujeme kvalitní a přitom jednoduchý rezervační a přihlašovací systém. Půl roku úsilí a hodně prostředků, to vše, před 3 lety stálo. Pracovali jsme na tom s profesionály z firmy Stampi s.r.o.. A vy všichni toto můžete používat pro rychlé přihlášení do 2 závodů v Humpolci a 2 závodů v Přerově.

  Takže žádné opakované vypisování přihlášek na stole ke každému závodu, skenování, odesílání, volání zda a kde budete mít místo a kdo kde stojí, nejistota zda vaše platba za startovné došla včas na účet pořadatele, hledání propozic a informací, atd.. Tady v našem online vidíte vše po přihlášení na jednom místě a můžete si upravovat a kontrolovat platbu, atd.. Proto již od dnešní 18 hodiny, je vše ve vašich rukou. POZOR! Kdo jste již v systému zaregistrováni z předchozích let, nezapomeňte aktualizovat své údaje o vozidle, jezdci a soutěžícím. Samozřejmě jsem vám k dispozici v případě nejasností a tím chci všechny požádat, aby nevolali našemu na 100% vytíženému předsedovi Pepovi Špačkovi s dotazy ohledně parkování a registrace. Má spoustu jiných starostí a povinností před prvním velkým závodem sezóny.

  Online registrace na: race.stampi.cz

  Těším nashledanou s vámi všemi při závodech a to kdekoliv :)

   

  8.3.2018 14.23

Napište nám svůj komentář ke článku

Komentáře k textu na našem serveru
Autokrosar.cz věří, že naši čtenáři budou ctít v diskuzích základní zásady slušnosti a nebudou používat vulgární výrazy nebo jinak neslušné projevy, případně vkládat cílené reklamní příspěvky. V takovém případě si Autokrosar.cz vyhrazuje právo takový příspěvek vymazat.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)