1. Martin Hrubý IP adresa: 213.151.249.131
  Martin Hrubý

  Milý Jaromíre se vší úctou a respektem vůči Tobě a tomu co si autokrosu obětoval musím reagovat na Tvůj komentář, který se týká mé osoby. To co sis udělal s dalšími jak Ty říkáš plešouny ( Karlem a Davidem) je Vaše věc do toho mi nic není, ale zpět tedy k našemu „incidentu“. Ve třetí rundě si mě hned po startu se svým plavým hárem poslal do svodidel Ty a protože v rámci Evropy jsi to udělal naprosto správně a já bych neudělal nic jiného a nejspíš ani nikdo jiný, tak jsem to zaklapl a odjel z toho. Na start semifinále se prosím podívej máš to na záběru ČT, já brzdím abych netrefil Vláďu a Ty se svým levým předkem jsi někde poblíž mého pravého zadního kola, naprosto instiktivně bez jakéhokoliv úmyslu jdu maličko doprava, kdybych to náhodou nedobrzdil a Ty končíš v hodinách. Jestli je tohle z mé strany faul, tak pak souboj Kuby a Bernda v Pace nebo Ervina a Kuby v Přerově musí být nutně klasifikován jako dvojnásobný pokus o vraždu s doživotním odebrání licence.;) Gratuluji k finále v Přerově a brzy zase na startu.

  16.8.2018 22.47

 2. Jaromír Štětina IP adresa: 46.135.31.123
  Jaromír Štětina

  Ahoj milý Martine,předem se omlouvám českým plešounům za plešouny,mělo to znít vtipně,asi ne,za druhé,nikoho neobviňuju,jenom jsem se snažil stručně odpovědět na Vlastíkou otázku,jak jsem to viděl v Přerově,k našemu „incidentu“,záznam jsem ještě neviděl,ty jsi přílít z leva,škrtnul jsi mi zadním kolem o špičku mého auta a já jsem se roztočil,nic víc,nikde jsem si neztěžoval(nebylo na co)jenom jsem to řekl,bez nějakého úmyslu,když budeš chtít,klidně si můžeme u nějakého iontového nápoje popovídat,přeju hodně úspěchů Jarda 

  17.8.2018 14.07

 3. Martin Hrubý IP adresa: 37.48.19.227
  Martin Hrubý

  Domluveno, vyřešeno, dáme ionťák.:)

  17.8.2018 17.12

 4. Petr Vilda IP adresa: 194.228.11.24
  Petr Vilda

  Dobrý den pane Hrubý, jsem velký váš fanoušek a obdivuji jak dokážete brilantně krotit dvounotorák. V sobotu jsem se bohužel nestihl závodů účastnit. Mohu jen poprosit oč šlo při Vámi zmíněném odtahu po sobotní havarii? Děkuji moc a přeji mnoho úspěchů na dalších závodech.

  18.8.2018 6.56

 5. Martin Hrubý IP adresa: 89.24.61.4
  Martin Hrubý

  Zdravím, díky za povzbuzující slova. Do brilantního krocení daleko, ale už v tom aspoň nesedím obráceně.:) V případě odtahu jak mého, tak Tafaniho buggyny došlo k tomu, že v obou byl zařazený kvalt a kluci z odtahu táhnuli zadní kola natvrdo za sebou. Moji kousek, Tafaniho celý kopec dolů od místa nehody. U mého auta stihl jeden z mechaniků ze stráně částečně zasáhnout, v případě Floa to tak bohužel nebylo. V daný okamžik by bylo nejlepší obě buggyny naložit na vidle a žádný problém by nenastal.

  18.8.2018 18.58

Napište nám svůj komentář ke článku

Komentáře k textu na našem serveru
Autokrosar.cz věří, že naši čtenáři budou ctít v diskuzích základní zásady slušnosti a nebudou používat vulgární výrazy nebo jinak neslušné projevy, případně vkládat cílené reklamní příspěvky. V takovém případě si Autokrosar.cz vyhrazuje právo takový příspěvek vymazat.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)