Vylepšení, návrhy, požadavky na web


Vážení čtenáři,
děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte k našemu webu. Rádi bychom Vám dali prostor, pomocí níže uvedených komentářů, pro sdělení Vašich námětů na zlepšení, hlášení chyb, nabídku s pomocí doplnění informací, žádosti o celkovou spolupráci atd.

Na níže uvedené podněty, bude reagovat vždy osoba z redakce, které se dotaz týká. V rámci zpřehlednění může být komentář s úkolem po jeho splnění smazán. Redakce si vyhrazuje právo veškeré hrubé a vulgární příspěvky smazat.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věříme že Vaše podněty zapracujeme rychle na stránky.

Váš team www.AUTOKROSAR.cz   

  

 1. Jitka Prokipčáková IP adresa: 80.251.245.201
  Jitka Prokipčáková

  pár poznatků – máme 3 jezdce jeden ujede 13 kol,druhý 6 kol a třetí rovněž 6 kol. první dva se do finále nedostanou, třetí ano . Do finále nenastoupí z důvodu že mu nejede auto. Přesto dostane v hodnocení 17 bodů , první dva bodů 0. Samozřejmě to ovlivní konečné skore. Ptám se odpovědných je to na místě? Myslím si ,že ne.

  Další věc v autokrosu se zřejmě jede jen na čas, protože stačí čas a už můžu vynechávat rozjížďy- myslím že je to už jiná disciplína. Autokros by měl být i o čase ale i o tom co vydrží auta

  8.10.2018 8.17

 2. Honza Pilát IP adresa: 85.70.134.148
  Honza Pilát

  Paní Prokipčáková, sice se mne netýká Váš poznatek, ale dovolím si reagovat. Není to první podobný stesk z Vaší strany. který se přímo netýká vylepšení a zkvalitnění webu Autokrosar.cz. Vaše poznatky by byly jistě zajímavé a podnětné pro odpovědné pracovníky Autoklubu ČR, kteří vytvářejí pravidla, sportovní a technické předpisy. Proto doporučuji obrátit se přímo na příslušného člena offroadové komise, který se Vám jistě bude ochotně věnovat, a rád Vám objasní způsob hodnocení jednotlivých závodů.

   

  8.10.2018 15.37

Napište nám svůj komentář ke článku