2019-setkani-mistru-humpolec-tomas-nemec

Humpolec 3 října ZRUŠEN

Vážení závodníci, po skoro letním Přerovu a posledním propršeném závodu mistrovství republiky v Sedlčanech, jsme doufali, že na Humpolci se jako vždy sejdeme v hojném počtu za počasí objednaného na míru tamním klubem. Bohužel současná situace je taková, že déšť dal trati hodně zabrat a pro její přípravu na sobotní závod by se muselo jet skoro nonstop.

Přejít na článek
Václav_Fejfar_Vilkyciai

Václav Fejfar – V Nové Pace byla radost závodit

Úctyhodný počet patnácti aut přijel do Nové Paky v divizi Touring autocross. Sobotní den vyřadil ze hry hned tři jezdce, Jana Bartoše, Jana Brožka a Luboše Kužela. Kdo naopak vládl novopackému závodu, byl Václav Fejfar. Lužanský jezdec vyhrál měřené tréninky, a všechny rozjížďky.

sedlčany-2020-plakat

MČR Sedlčany

!!!Neděle jedeme!!! velký příval deště udělal ze Sedlčanské tratě jednu velkou louži, pořadatelé se rozhodli sobotní program přesunout na neděli a povedlo se – jede se!!!!neuskutečné!!!!!!!

2020-mcr-nova-paka-martin-myslivec

D2: Otec a syn Cimingové na bedně

Skvělá konkurence se sešla v divizi 2. Celkem patnáct jezdců se přijelo poprat o další body do tabulky. Dokonce na jezdce čekalo i semifinále. Měřené tréninky ovládl Josef Bartoš před Filipem Kratochvílem a Romanem Vávrou. Rozjížďky se staly kořistí Romana Vávry, druhý byl Radek Žebro a třetí Lukáš Knap. Roman Vávra však chyboval na startu semifinále a byl vyloučen.

2020-mcr-nova-paka-jan-pilat

Touring autocross 1600 – Finále plné emocí

V divizi Touring autocross 1600 se představilo celkem devět jezdců. Stálou osmičku doplnil Petr Šimurda, který se tímto závodem rozloučil se svojí autocrossovou Škodou 130 LR, protože ta už nemůže příští rok startovat.

2020-mcr-nova-paka-tomas-nemec

Eliška Pytlounová po dlouhé době na bedně

V divizi Racer buggy 250 se představilo celkem třináct jezdců. Černý víkend zažil Tomáš Sulek, který se neprobojoval ani do finálové jízdy a skončil dvanáctý. Celý víkend nedával nikomu šanci Stanislav Brousek, který vyhrál měřené tréninky, rozjížďky i samotné finále. V měřeném tréninku byl druhý Tomáš Sulek a třetí Eliška Pytlounová.

bretova-bara-humpolec-2020

Nová Paka Bret motorsport

Do Nové Paky jsme odjížděli v pátek odpoledne na naše tradiční místo v depu. V divizi RB 160 bylo přihlášených 9 jezdců z toho naše Baruška jako jediná dívka.

A3_plakat2020EddaCup

ZAV Jemníky 19 a 20 září

Po roce se tento víkend opět na trati mezi Jemníky a Bojeticemi u Mladé Boleslavi rozburácí motory. Dostaveníčko si zde dají jezdci ze seriálu závodů automobilů do vrchu, Edda Cup. Bude to pro ně sedmý závod v této atypické sezóně, která měla začít koncem března na Autodromu v Mostě a jako první přírodní trať měly být začátkem [...]

2020-kartcross-rx-sedlcany-zari-tomas-nemec

Michal Pihávek králem Sedlčan

V pořadí již pátý podnik Kartcross Mascom cupu opět zavítal na rallycrossovou verzi tratě do sedlčanské kotliny. Stejně jako v minulém závodu na rallycrossové trati i teď zvítězil Michal Pihávek. Na stupních vítězů jej doplnili Luboš Gešvinder a Adam Kotaška.