2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Milan Andruchovič: Adam mě dotlačil do cíle

Jak už to bývá zvykem, divize Kartkross byla v sedlčanské kotlině tou nejvíce obsazenou. O poslední body se přijelo poprat celkem dvacet tři jezdců. Tréninky ovládl Petr Doležal, před Ondřejem Hartychem, Michalem Pihávkem, Adamem Kotaškou, Davidem Bendou, Janem Roubíčkem, Slávou Ducháčkem, Jiřím Götzem, Ondřejem Jánošem a desátým Matijou Rakovcem.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Buggy 1600: Rozhodnuto před závodem

Divize Buggy 1600 nabízela celou sezónu velmi zajímavou podívanou. Ovšem jen do doby, než se začali odhlašovat ze sedlčanského závodu zahraniční jezdci z důvodu nám všem známého. Už před závodem bylo jasné, že mistrem republiky se stane Markus Wibbeler. Ten měl na svém kontě 91 bodů a pokud by Martin Kadlečík získal plný počet pětatřiceti bodů, měli by stejně.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Stagnující divize Touring autocross 1600

Letos je divize Touring autocross 1600 velice málo obsazovaná a nejinak tomu bylo i v Sedlčanech. V pátek do depa totiž dorazili pouze čtyři jezdci. Petr Janhuba hlásil, že kvůli zranění nepřijede, ale chyběli Martin Kopena, Jakub Jánoš, který neměl převodovku a také Ronald Hoffmann. Ten mohl být celkové třetí, ale rozhodl se zůstat doma.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Novotného loučení v Juniorbuggy

V divizi Junior buggy startovalo celkem osm jezdců. Měřený trénink ovládl Jakub Novotný, před Ondřejem Medlíkem a Jakubem Šafránkem, který víc a víc vystrkuje růžky. Naopak rozjížďky ovládl Ondřej Medlík, před Arnoštem Floriánem a Jakubem Šafránkem.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Oliver Šille Boj o titul, splněný sen…

V divizi Racerbuggy 160 se představilo celkem osm jezdců. Měřený trénink ovládl Oliver Šille, před Jakubem Novákem a Matyášem Knapem. Rozjížďky pro změnu ovládl Matyáš Knap, před Oliverem Šilllem a Jakubem Novákem.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Racer buggy 125 v Sedlčanech ovládla Hana Doubravová

V divizi Racer buggy 125 přijelo do sedlčanské kotliny devět jezdců. Měřené tréninky se staly kořistí Ladislava Jiřičky, druhý skončil Ondřej Pospíšil a třetí byl Ladislav Hanák. Rozjížďky naopak ovládl Ladislav Hanák, před Ladislavem Jiřičkou, Petrem Bílkem, Hanou Doubravovou a až pátý byl Ondřej Pospíšil.

Přejít na článek
umrtí

Odešel Jaroslav Šádek

Dnes nás  opustil autokrosař, milovník autokrosu a člen autoklubu AMK Jičín Jaroslav Šádek. Za redakci serveru autokrosar.cz vyjadřujeme rodině upřímnou soustrast.  

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Stanislav Brousek – Těším se do juniorbuggy

Celkem dvanáct jezdců v Sedlčanech startovalo v divizi Racer buggy 250, když Radek Plajner a Zdeněk Frischholz do závodu nenastoupili.. Měřený trénink ovládl Stanislav Brousek, před Tomášem Sulkem a Eliškou Pytlounovou. Naopak rozjížďky patřily Tomášovi Sulkovi, před Lukášem Hovorkou a Dominikem Šimkem. Až čtvrtý byl Stanislav Brousek a pátá Eliška Pytlounová.

Přejít na článek
2020-mcr-sedlcany-tomas-nemec

Otakar Výborný – Vítězství je pro Vaška

proti minulým závodům postrádala divize Touring autocross několik jezdců. Do sedlčanské kotliny přijelo pouze šest jezdců. Václav Fejfar nemohl dorazit, a tak Dušan Horčička byl ten, který měl nejblíže k titulu. Stačilo postoupit do finále. Problémy s motorem měl Jan Bartoš a druhá rozjížďka mu vystavila stopku. Měřené tréninky ovládl Otakar Výborný, před Lukášem Musilem a Pavlem Vávrou.

Přejít na článek