2019-mmcr-hollabrunn-david-jerabek

Rakouská divočina – druhá část

Druhá část shrnutí nás zavede mezi bugginy. I zde bylo k vidění spoustu dramatických událostí a na opakované rundy nebyla rozhodně nouze. Jak to viděli vybraní jezdci z jednotlivých divizí zjistíte právě nyní….

Přejít na článek
2019-mmcr-hollabrunn-david-jerabek

„Mladé pušky“ v Hollabrunnu

Po zimní přestávce, která se pro mnohé zdála být nekonečnou se sjeli jezdci divizí Racer Buggy 160, 125 a 250 k prvnímu měření sil v rámci Kontejnery Louda MMČR a České Trofeje v autocrossu. To se konalo netradičně na závodišti v rakouském Hollabrunnu, kde vládlo počasí spíš letní než jarní, se vším co k létu patří čili sluníčko, horko a spousta prachu.

Přejít na článek
2019-mmcr-hollabrunn-michal-krch

Rakouská divočina – první část

První podnik Kontejnery Louda Mezinárodního mistrovství České republiky a Zóny střední Evropy se jel netradičně v rakouském Hollabrunnu. Startovní listina slibovala napínavé souboje a jak už nadpis napověděl, byla to nakonec pěkná divočina.

Přejít na článek
IN18047_RALLY_R08_titul

Vychází magazín Rally 03

Vychází další číslo magazínu Rally a opět v něm najdeme část, která je věnována autocrossu a rallycrossu. Takže neváhejte a zamiřte do nejbližšího stánku si ho koupit.

Přejít na článek
historie

Komentáře

Od této chvíle prosím o vyplnění všech údajů pro psaní komentářů – Jméno a příjmení – a email – ten prosím na konec textu, zveřejňovat ho nebudu (je to kvůli ověření aby pod jedním jménem nepsalo více lidí). Nikomu bez těchto vyplněných indicií komentář nezveřejním. Vyjímkou budou otázky na závody, přihlášené posádky atd…

Přejít na článek
2019-testovani-furazhkin-jan-pilat

Test Matvey Furazhkin – Přerov

Jan Pilát byl přítomný na testu Matvey Furazhkina, který se letos představí se speciálem od Martina Samohýla v divizi Touring autocross. Matvey bere útok na titul velmi vážně a pořídil si simulátor, na kterém testuje. Nyní měl však ostrý test v Přerově. O tom jak mu to šlo na ostro uvidíte v galerii.

Přejít na článek
2018-sm-humpolec-tomas-nemec

Humpolec láká špičkovou konkurenci

Humpolec byl poslední léta podnikem, otevírajícím autokrosový republikový šampionát. Letos však nastává změna a aktéři ve SLAVIA POJIŠŤOVNA Areně zabojují již o druhý letošní bodový příděl, když předchozí víkend se utkali v rakouském Hollabrunnu. To však nic nemění na tom, že se návštěvníci mohou těšit na parádní sportovní podívanou.

Přejít na článek
plakat-hollabrunn-2019

Hollabrunn – výsledky a info

Tak a je to tu, po zimním spánku pomalu odjíždíme na první závod Kontejnery Louda MMČR v autocrossu. Do Hollabrunnu se těší snad všichni, jezdci, diváci a samozřejmě i mechanici takže startovní listina je i díky zařazení závodu do Zony střední Evropy, Rakouského mistrovství hodně naplněná a tak nebude rozhodně v první zatáčce nouze o dramatické situace.

Přejít na článek