historie

Pár zajímavostí z internetu 02/2020

Krásný den přátelé, co bude v budoucnosti nevím, Humpolec je prozatím přesunutý na jiný termín, nad Evropou se zatahují mračna a v motosportu to letos nevypadá moc dobře. Dobrou zprávou je to, že pracujeme na novém webu, a s tím souvisí otevření eshopu. Máme kulíšky, připravují se návrhy triček (už nějaké máme) a na našem facebooku probíhají soutěže, a i zde se jistě nějaká objeví.

Přejít na článek
IN19083_RALLY_R08_titul

Rally 02 / 2020 v prodeji

I v těchto pro společnost i sport všeobecně těžkých dnech přicházíme s číslem časopisu Rally 02 / 2020. Časopis tradičně míří i do distribuce. Zkuste si ho v průběhu týdne najít na čerpacích stanicích a stáncích, samozřejmě každý prodaný kus bude pro nás v těchto dnech k nezaplacení…

Přejít na článek
humpolec_změna.jpg

!!!!Humpolec přesunut!!!!

Nepíše se mi to vůbec lehce, ale vzhledem k tomu co teď panuje nejen v ČR, ale po celém světě, jsme nuceni přesunout termín našeho závodu. Pokud to situace dovolí a vše se vrátí do normálu, mám předběžně dohodnutý termín 15.-16. srpna 2020.

Přejít na článek
souboj-s-cinklem_nahled

O všem možném s Petrem a Filipem Duřtovými

Jméno Duřt mám spjato s amatérským autocrossem, který se konal v Týnci u Mladé Boleslavi a já tam v letech 2002, 2003 a 2004 jezdil coby divák s kamerou v ruce. Zejména Petr Duřt, Marek Žid a Vráťa Cinkl tam předváděli neskutečné souboje a jelo se kolo na kolo, plech na plech. Na této trati vyrostli závodníci jako Jiří Bret, Libor Paul, Martin Chytráček, Jan Ratajský, bratři Bartošové a další.

Přejít na článek
chytracek_martin_D6_humpolec_2018

Martin Chytráček: „Přibrzdily nás vysoké teploty“

Příliš důvodů ke spokojenosti loni neměl Martin Chytráček. „Sezóna nic moc. No, spíše nic, než moc. Začátek v Humpolci sice vypadal nadějně a během rozjížděk jsem se pohyboval kolem druhého, třetího místa. Pak však přišla studená sprcha…,“ konstatuje mladoboleslavský pilot, startující s Fabií v Divizi D6. A konkretizuje problém.

Přejít na článek
umrtí

Zemřel Milan Zajíc

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás navždy opustil Milan Zajíc. Dlouholetý mechanik Ladislava a Honzy Brožka. Milan působil jako mechanik Vlastimila Boháčka a poté jeho cesty vedly právě do týmu Ládi Brožka.

Přejít na článek
2019-me-prerov-jan-pilat

Dvakrát český mistrák v Přerově

Kalendář letošního českého mistrovství byl pouze o pěti závodech. Letos se nepojede v Hollabrunnu a Dolním Bousově. Celkem smutný pohled na kalendář se rozhodl trošku vylepšit Jakub Vymazal a jeho tým z přerovského závodiště. V letošním roce se tak v Přerově pojede dvakrát, a to v jednom měsíci. V květnu. Zatímco první klání se jede ve dnech 2. – 3. ten další se jede jako jednodenní 23. května.

Přejít na článek