radeč-cup-nechanice

Pozor změna – Radeč cup

Pozor změna nastala v kalendáři Radeč cupu. Původně se měl 20. července uskutečnit závod v Dolním Bousově. Bohužel vlivem málo přihlášených jezdců je závod přesunut do Nechanic u Hradce Králové.

Přejít na článek
IN19037_RALLY_R04_titul_FINpress

Vychází magazín Rally 06

Právě nyní vychází další díl časopisu Rally, kde najdete i část věnovanou Autocrossu a Rallycrossu. Takže neváhejte a utíkejte si pro časopis, kde najdete vše, co je uvedeno níže.

Přejít na článek
poster-nova-paka-me-2019

ME Nová Paka – neděle

Závod Mistrovství Evropy ve Štikovské rokli se rychle blíží. Jezdci mají zastávku ještě v Matschenbergu a hned poté, vyráží do Nové Paky. Přihlášených je jich už nyní spousta, což je vidět na seznamu jezdcl na stránce autoklubu Nová Paka. Odkazy a základní informace máme v tomto článku.

Přejít na článek
2019-me-matschenberg-tomas-nemec

Jakub Kubíček prolomil smůlu

Třicet jezdců dorazilo v divizi Superbuggy. Závod vůbec nezačal dobře pro Thomase Anacleta. Ten před závodem onemocněl a do buggyny si dokázal sednout až na druhou rundu v neděli ráno. Měřáky ani první rozjížďku nejel, ale do semifinále se klasifikoval. Dokonce postoupil do finále a skončil na čtvrtém místě. Husarský kousek.

Přejít na článek
2019-me-matschenberg-tomas-nemec

Otakar Výborný : Matschenberg mi vyhovuje

V divizi Touring autocross dorazilo do Cunewalde celkem dvanáct jezdců. Kdo se moc nesvezl, byl stálý účastník Andri Öun a nováčci Swen Kühne a s velice hezkým VW Scirocco Achim Spors. Ten byl dokonce diskvalifikován z celého závodu. Do finálové jízdy se neprobojoval Jan Bartoš.

Přejít na článek
2019-me-matschenberg-tomas-nemec

Šest Čechů na startu Juniorbuggy

Neuvěřitelných devatenáct jezdců přijelo zabojovat do německého Matschenbergu v divizi Junior buggy. Pro oko českého fanouška bylo krásné číslo šest. To je počet českých jezdců na startu. Ke stálicím tak přijeli atmosféru evropského závodu okusit další dva. Filip Duřt a Ondřej Medlík.

Přejít na článek