svoboda_lukas_kartcross_hollabrunn_2018

Kartkrosaři zahájili sezonu v Sosnové

První závod českého mistrovství v rallycrossu, který se uskutečnil v Sosnové u České Lípy, byl započítáván i do hodnocení Kartkross Mascom cupu. Na startu se sešlo celkem sedmnáct jezdců. České jezdce a Matiju Rakovce ze Slovinska doplnili i tři Rakušané.

Přejít na článek
školení_racer_buggy_náhled

!!!Racerbuggy – školení!!!

Vážení přátelé, zveme Vás na náhradní školení jezdců Racer buggy v disciplíně autocross, které se uskuteční v autokrosovém areálu Na Homolce, Poříčí nad Sázavou……   Více informací zde: http://www.autokrosar.cz/dokumenty/dokumenty/pozvanka_skoleni_nahradni_2020_rb.pdf

Přejít na článek
svorc_josef_jb_hollabrunn_2018

Jak další motorsport? část druhá

Motoristický sport se skládá z velkého počtu disciplín. Autokros je divácky a jezdecky velmi přehledný a atraktivní, nicméně věříme, že jeho aktéři nezavrhují ani své kolegy z dalších kategorií. Máme zde tedy téma pro další dotazníky. Druzí na řadě jsou naši mladí talenti.

Přejít na článek
nahled_hollabrunn_tax

Jak další motorsport? část první

Motoristický sport se skládá z velkého počtu disciplín. Autokros je divácky a jezdecky velmi přehledný a atraktivní, nicméně věříme, že jeho aktéři nezavrhují ani své kolegy z dalších kategorií. Máme zde tedy téma pro další dotazníky. Jako první se vyjádřili piloti „plechových“ aut.

Přejít na článek
01_plakat_alfa_cup_humpolec

ALFA RACING CUP Humpolec

ALFA RACING CUP včetně diváků! Na základě diskuze s humpoleckými pořadateli jsme se rozhodli zpřístupnit závod divákům v počtu tak, abychom splnili veškeré předpisy v souvislosti s kauzou Covid. Lístky budou k dostání i na místě!

Přejít na článek
sulek_tomas_rb_hollabrunn_2018

Jaké další sporty preferují autokrosaři? část čtvrtá

V nedávném dotazníku pro autokrosové piloty se vesměs nesetkal s velkou oblibou nejpopulárnější světový sport fotbal. Web autokrosar.cz však přesto věří, že jezdci této disciplíny nejsou až tak vyhraněni pouze pro motorismus. Nabízí se tak několik dalších otázek. Co jim který z dalších zmiňovaných sportů říká? Čtvrtá se vyjádřila mládež.

Přejít na článek
autoklub

Testování autokrosových speciálů

Registrace na testování sportovních vozidel disciplíny autokros jsou spuštěny. Start autokrosové sezóny se konečně nezadržitelně blíží a s ním i testování sportovních vozidel této disciplíny. To proběhne tradičně před prvním závodem, v letošním roce tedy v pátek 24. července přímo na závodišti v Poříčí nad Sázavou.

Přejít na článek
plakat_rallycross_sosnová

MČR V RALLYCROSSU online

K 24. 6., kdy byla druhá uzávěrka přihlášek, máme 166 předběžně přihlášených jezdců napříč všemi divizi. Vzhledem k velkému zájmu jsme oproti původnímu plánu museli překopat časový harmonogram, který počítal s 60. ti jezdci v rámci doprovodného poháru RX Rallycross Cup.

Přejít na článek
06_plakat_mmcr_porici

MMČR a ZSE Poříčí nad Sázavou

Prvotní informace jsou jasné, Poříčí se jede a jede se s diváky, nyní vyšla první vlaštovka a to prodej vstupenek. Informace o vstupenkách a možné koupi, prozatímní přihlášení jezdci a aktuální informace najdete zde.

Přejít na článek