nosalek_vit_nahled

Přejeme vše nejlepší

Právě dnes slaví své narozeniny dlouholetý reprezentant v autocrossu, třetí muž Mistrovství Evropy v roce 2006, Mistr Evropy z roku 2009 a Mistr České republiky z let 2008, 2009, Vít Nosálek. Víťo, za náš server Ti přejeme hodně zdraví a autocrossové štěstí v nadcházející sezoně 2018 ;-)

Přejít na článek
historie

Pár zajímavostí z internetu #12

Máme polovinu ledna a sezona se neúprosně blíží. I přestože se „doma“ nic moc neděje, tak například v Rusku autocrossaři rozhodně nezahálejí. Přináším tak pár postřehu, které se mi objevily na sociálních sítích ;-) .

Přejít na článek
jerome_makhlouf_nahled

Jerome Makhlouf: Pojedu pouze francouzské mistrovství

Jerome Makhlouf je francouzský jezdec, který se v nejvyšší autocrossové kategorii objevil v roce 2017 a hned se dostal do první desítky (9. místo) v konečném hodnocení Mistrovství Evropy. V příští sezoně ho však za volantem svého speciálu neuvidíme. Proč tomu tak je, nám objasní v tomto rozhovoru Aneta Musilová.

Přejít na článek
kevin_peter_2017_nova_paka_nahled

Kevin Peters: Zůstáváme v divizi Buggy1600!

Kevin Peters je jezdec, jehož „ohnivé“ fotky  proběhly snad na všech autocrossových serverech. V italské Maggiore mu při nehodě doslova explodoval jeho speciál a Kevin to „odskákal“ několika popáleninami. Naštěstí se tento lucemburský jezdec z tohoto zážitku rychle otřepal a ještě před startem evropského šampionátu 2017 přijel potrénovat do Nové Paky, kde sváděl skvělé souboje [...]

Přejít na článek
milan_purma_crash_2012_nordring

Historie se nepravidelně opakuje…

Psal se rok 2012. V rakouském Hornu Milan Purma přepálil zatáčku a otočil svoji Felicii přes střechu. Co se posléze dělo a nedělo se dočtete níže. Já čirou náhodou našel toto psaní Máci Cihláře v počítači a tak trošku jsem zavzpomínal.

Přejít na článek