umrtí

Opustil nás Pavel Králíček

S lítostí a smutkem oznamujeme, že nás opustil pravidelný účastník Kosice cupu a Radeč cupu, Pavel Králíček. Veřejné rozloučení proběhne v pátek dne 14. ledna 2022 14:00hod ve smuteční síni v Městci Králové, a následně budeme moci připít Pavlovi na jeho poslední cestě v odpoledních hodinách po obřadu v místní hospodě v Chroustově.

Přejít na článek
1 (2)

Autocross vs rallycross

Historicky první hokejové utkání mezi jezdci, mechaniky a pořadateli z autocrossu a rallycrossu se uskutečnilo v sobotu v Sedlčanech. Podtitulek přátelské utkání moc týmy nerespektovaly a předvedly hokej se vším všudy. Nechyběly hezké hokejové situace, nekompromisní zakončení s góly a dohrávání do těla, které končilo vyloučením hráče.

Přejít na článek
happy_80_narozeniny_oslava

Josef Keřka slaví 80 narozeniny

Dnes, desátého ledna slaví své osmdesáté narozeniny Josef Keřka. Pepa začal závodit ve svých dvaatřiceti letech s motory Škoda a Wartburg. Později začal spolupracovat s Jaroslavem Povondrou, jako mechanik a získával tím zkušenosti. Po koupi motoru BMW Alpina od Zdeňka Halady se začal prosazovat. V roce 1983 se v konečném hodnocení umístil na třetí pozici v divizi D3 do 3500ccm.

Přejít na článek
1 (2)

Autocross vs rallycross

V sobotu 08. 01. 2022 se v Sedlčanech uskuteční historicky první hokejové klání rallycross vs. autocross. Úvodní hvizd zápasu proběhne v 11:00, konec utkání a následné posezení s jezdci je plánováno na 13:00. Veliké poděkování na úvod patří firmě Hasman Klima, která se stala generálním sponzorem tohoto utkání.

Přejít na článek
2021-me-prerov-david-jerabek

Nástřel kalendáře sezony 2022

Na netu se postupně začínájí zveřejňovat neoficiální termíny závodů sezony 2022. Samozřejmě změny mohou nastat a právě proto, to jsou jen „nástřely“, které se ale většinou stanou realitou. Evropský a republikový nástřel je právě tu ;-)

Přejít na článek
phoca_thumb_l_KartCross_MASCOM_Cup_2021_SedlcanyRX_012b

Parádní dárek (nejen) pro chlapa

Už od roku 2014 existuje firma BuggyRent, zabývající se provozem a pronájmem kartcrossových speciálů. „Veškeré informace naleznou zájemci na webových stránkách www.buggyrent.cz. Zde si také mohou objednat poukaz a do minuty ho mít v emailu k tisku. Momentálně máme tři buginy.

Přejít na článek
bret_hokej_nahled

AX a RX na ledě…

Nejen o automobilovém závodění a rivalitě na trati je autocross či rallycross. A proto vznikla před pár lety myšlenka uspořádat přátelské hokejové utkání jezdců z rallycrossových a autocrossových divizí. Na začátku příštího roku se tato myšlenka promění v realizaci. V sobotu 08. 01. 2022 od 11:00 do 13:00 proběhne na zimním stadionu v Sedlčanech přátelské hokejové utkání automobilových nadšenců.

Přejít na článek
kalendář-RB---myslivec1

Kalendář 2022 – Racer buggy

Letošní nabídku kalendářů ještě doplníme o stolní týdenní kalendář Racer Buggy na rok 2022 s fotografiemi od Martina Myslivce. Jejich cena je 230,- Kč plus poštovné, vyzvednutí na Zásilkovně. Objednávat je můžete na e-mailu keh@centrum.cz

Přejít na článek
bret_jiři_2018

Bret Motorsport v Sosnové

Hned na začátku napíšu, že nám bylo ctí se jubilejního XX. ročníku Setkání mistrů zúčastnit. Velké díky patří pořadatelům, kteří se v této nelehké době do pořádání této akce pustili. Když jsme před časem pozvánku obdrželi okamžitě jsme s díky přijali s tím, že rádi pojedeme pokud bude akce s diváky, a to se naštěstí podařilo. V Sosnové se jich sešlo hodně a myslím, že si akci užili.

Přejít na článek