2018-mmcr-porici-nad-sazavou-jan-pilat

Radek Dvořák na prahu nové sezony

Děčínský Radek Dvořák si v loňské sezoně dvakrát zkusil autocross a zejména Poříčí se mu náramně povedlo. Srdcem je stále rallycrossař, ale na autokrosových tratích se v letošní sezoně také objeví. Více se dozvíte o několik řádků níže.

Přejít na článek
Klub_mladeže_AČR

Jarní soustředění mládeže

Opět tu máme jednu příjemnou zprávičku u autoklubu, kterou milerádi předáváme dál ;). Navíc se můžete v nejbližší době těšit hned na několik velmi zajímavých rozhovorů a jedno velké překvapení ;)

Přejít na článek
radeccup_150417_40

První autocrossový závod sezony v Nechanicích

Již tuto sobotu se odehraje první autokrosová akce v sezoně 2019. Pojede se do Nechanic kde se uskuteční „Česká Trofej autokrosu Radeč cupu pro testovací závod v Nechanicích „. Zpráva je přebrána z Facebooku, takže pokud máte dotazy, směřujte prosím na odkazy níže.

Přejít na článek
vincent_mercier_2018-nahled

Vincent Mercier: Pro titul udělám vše!

Donedávna jsme Vincenta mohli vídat na domácích tratích, nyní přichází změna. Tento francouzský jezdec sehnal dostatek financí a zúčastní se kompletního Mistrovství Evropy v divizi Buggy1600. O jeho ambicích a názorech si s Vincentem povídala Aneta Musilová.

Přejít na článek
Adriaan_Boele_01

Adriaan Boele: Mrzí mě vyřazení Nyirádu

Adriaana Boele není třeba představovat. Holandský jezdec, který na každých závodech evropského šampionátu usedá za volant své Škody Fabia, upravené pro ruční řízení, má stále úsměv na tváři. Rozhovor s ním vytvořil Aneta Musilová.

Přejít na článek
laubach_steven_nahled

Steven Laubach: Měli jsme chuť ukončit sezonu

Steven Laubach měl poněkud klidnější vstup do sezony 2018, závěr se mu však vydařil skvěle a v italské Maggioře dokázal tento jezdec zvítězit. Díky výborné druhé části se tak Steven radoval z třetího místa v hodnocení Mistrovství Evropy. Hned několik otázek mu položila Aneta Musilová.

Přejít na článek
2019-motokary-nahled

3 ročník Sharon Setkání hvězd motorsportu se vydařil

Rok od roku stoupající úroveň má Sharon Setkání hvězd motorsportu. Letošního třetího ročníku motokárového klání jednotlivců se ve zličínské CMK Areně zúčastnilo téměř šedesát borců z nejrůznějších motoristických disciplín. Těsný finálový souboj pro sebe nakonec rozhodl loňský šampión kartcrossového MASCOM Cupu Petr Doležal před obhájcem loňského triumfu Petrem Nikodémem. Bronz vybojoval mladý a nadějný Libor Teješ.

Přejít na článek