David Jeřábek
7. 3. 2024

#01 Před sezonou 2024

Sezona 2024 se neúprosně blíží a každým dnem se nám přibližuje první závod, který se uskuteční v Humpolci ve dnech 27. a 28. dubna 2024. Samozřejmě, ještě předtím se konají různé akce, které nejsou pod záštitou Autoklubu, nicméně i tam najdeme kvalitní jezdecké pole a skvělé výkony. Pojďme se podívat, co se objevilo na sociálních sítích, a na co se můžeme těšit.


Radeč cup 2024 - Radeč uzavřel sezonu 2023 ve Vrchlabí v Kulturním domě v únoru a už nabízí registrace startovních čísel na novou sezonu. A kdy začne? Pokud dá počasí, tak 6. dubna 2024 v Radči u Úpice.


TAX CUP - ano zní to zvláštně, ale po zrušení této divizie v Mistrovství Evropy se pár lidiček rozhodlo, že zkusí něco vymyslet v rámci závodů Zony střední Evropy a tak tu máme TAX CUP 2024. Uvidíme kolik závodníků se toho chytne, ale minimálně Jirka Bret avizoval, že se zúčastní.


Humpolec - ani zde se nespí. Tým humpoleckých v čele s Pepou Špačkem se rozhodl, že zamakají na závodišti a tak stěhují, čistí, kopou - prostě chtějí, aby závodiště a areál byl 110% připravený na první závod sezóny. Závod se jede jako Zona střední Evropy, MMČR a samozřejmě i RacerBuggy budou na startu. Navíc bude z tohoto podniku přímý přenos v televizi, takže pokud se chcete objevit v živém vysílání, musíte dorazit osobně a mávat do kamery.

FB Humpolec - https://www.facebook.com/amk.humpolec

Poříčí nad Sázavou - první závod sezony proběhl právě zde. A to závod v biathlonu. Skvělá akce, která se koná již po několikáté se uskutečnila začátkem března. I k tomuto může autocrossová trať sloužit!

David Jeřábek

autokrosar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

© 2024 Autokrosar.cz ISSN 1805-1413 | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů