sm_1_2

Je to show nebo závod?

XVIII. Global Assistance Setkání mistrů volantu odstartuje v neděli 11. listopadu na Autodromu v Sosnové. Bude to motoristická show i ostrý závod.

Přejít na článek
2018-me-st-igny-tomas-nemec

Marcel Schröer: Komunita na závodech je skvělá!

S Marcelem Schröerem si povídala Aneta Musilová již před závodem v italské Maggioře. Bohužel jsem její velmi zajímavý rozhovor objevil ve svém emailu až nyní, a protože je mi líto ho nezveřejnit, dělám to i s tímto menším zpožděním.

Přejít na článek
wibbeler_markus_03_2018-nahled

Rozhovor: Markus Wibbeler

Tento dvaatřicetiletý německý jezdec nepravidelně startoval v podnicích Mistrovství Evropy od roku 2015, letos odjel kompletní evropskou sezonu a nakouknul do první desítky celkového hodnocení šampionátu. Vyzpovídala ho Aneta Musilová.

Přejít na článek
sm_1_5

Setkání mistrů se blíží

Fanoušci motorsportu se mohou těšit 10. a 11. listopadu do Sosnové u České Lípy na tradiční Setkání mistrů. Ti nejlepší závodníci z automobilových rally, autokrosu a rallycrossu se sjedou v sobotu 10. a v neděli 11.listopadu 2018 na Autodrom v Sosnové u České Lípy, kde změří síly v exhibičním závodě na paralelní trati autodromu.

Přejít na článek
pihavek_michal_kartcross_hollabrunn_2018

Jan Roubíček vítězstvím získal konečný bronz

Kartcrossový MASCOM Cup vyvrcholil svým jedenáctým dějstvím v rakouském Hollabrunnu. Při absenci již jistého šampióna Petra Doležala a vicemistra Jiřího Havelky se bojovalo o konečný bronz. Ten si maximálním víkendovým bodovým ziskem zajistil Jan Roubíček, jehož ve finále na pódiu doprovodili Lukáš Svoboda a Michal Pihávek.

Přejít na článek
historie

Pár zajímavostí z internetu #8

Opět jsem zabrouzdal do útrob sociálních sítí a vytáhl z nich několik informací, na které jsem narazil. Určitě velmi důležitá je pozvánka na poslední závod Kosice cupu …

Přejít na článek