thomas_anacleto_náhled

Thomas Anacleto: Těším se na návrat!

Thomas Anacleto se po pauze vrací zpátky za volant autokrosového speciálu. V době přípravy tohoto rozhovoru, nechtěl Thomas ještě o svých plánech moc mluvit. Nyní už je to venku a pokud chcete vědět, s jakým speciálem se Thomas představí a jak vnímal své působení v rally, rozklikněte tento článek.

Přejít na článek
florian_Bousseau-01-nahled

Florian Bousseau: Musíte žít autokrosem!

Florian Bousseau je francouzský komentátor, který každý závod prožívá naplno ať už má v ruce mikrofon, či je na místě jen jak divák. Zná většinu jezdců ve startovním poli a autokrosem doslova žije. Rozhovor s ním udělala Aneta Musilová.

Přejít na článek
pf_nahled_autokrosar

PF 2019

Do emailu nám opět přistávají PF-ka, byla by škoda se s nimi nepodělit a tak je budeme postupně vystavovat a doplňovat právě na této stránce.

Přejít na článek
IN18070_RALLY_R10_titul_varA

V časopise Rally o autocrossu

Po dlouhé době se dospecializovaného časopisu dostal i autocross. V právě vydaném časopisu Rally najdete osm stran věnovaných právě autocrossu. Rozhovor s našim redaktorem a majitelem Tomášem Němcem, Petrem Nikodémem a dalšími aktéry.. viz níže. Tak neváhejte a do trafiky utíkejte…..   MČR 2018 review Jan Kopecký – Rád bych obhájil titul WRC2, ale motivace [...]

Přejít na článek
kolomý_martin_RB

Martin Kolomý nejen o dakaru…

Možná jste zaregistrovali jméno Kolomý ve startovní listině. Letošní sezonu jste si tohoto jména mohli všimnout zejména v divizi Racerbuggy…. Martin Kolomý je syn svého prozatím slavnějšího otce Martina Kolomého, který pravidelně brázdí dakarské tratě… jeho povídání nejen o dakaru najdete zde…..

Přejít na článek