2019-mmcr-prerov-jan-pilat-1

ME Přerov – sobota

A je to tu, další podnik Mistrovství Evropy v České republice klepe na dveře. 24. – 25. srpna se sjedou evropští jezdci do Přerova, k již sedmému podniku. První informace o časovém harmonogramu, vstupném a další informace najdete v tomto článku.

Přejít na článek
2019-mmcr-porici-david-jerabek

Štěpán Lysák: Vrátím se příští rok

Divize Buggy 1600 byla další z divizí, která slibovala v Poříčí nad Sázavou zajímavou podívanou. Jak by také ne, celkem sedmnáct jezdců zavítalo na poříčské závodiště, kde se bojovalo nejen o body do domácího šampionátu, ale také o body do šampionátu Zony střední Evropy.

Přejít na článek
2019-mmcr-porici-david-jerabek

Racer Buggy v Poříčí nad Sázavou

Poslední červencový víkend se konal další podnik seriálu Kontejnery Louda Mezinárodního mistrovství České republiky v autocrossu. Pro „dospělé“ kategorie pořadové číslo 5, ale v žákovských divizích se díky červnovému dvojzávodu MČR Racer Buggy v Dobřanech jednalo již o sedmé letošní klání.

Přejít na článek
2019-mmcr-porici-david-jerabek

Zdeněk Antony: Rád bych v Poříčí Evropu

Dvacet jedna jezdců přijelo do Poříčí nad Sázavou v divizi Superbuggy. Vedle českých jezdců, přijeli i účastníci Zony střední Evropy a asi nejzajímavějším jménem, ve startovní listině bylo Carlos Hernando. Tento španělský jezdec se svým přeplňovaným strojem byl vůbec první jezdec z této země na startu v historii poříčského závodiště.

Přejít na článek
2019-mmcr-porici-tomas-nemec

Hezká podívaná v divizi Touringautocross 1600

Patnáct jmen. Takový byl výčet jezdců divize Touringautocross 1600. Jezdci startovali ve dvou skupinách a po rozjížďkách se stal nejúspěšnějším jezdcem Tomáš Jánoš, který si připsal prvních deset mistrovských bodů. Druhý skončil Dominik Senegacnik a třetí Luděk Dubravský.

Přejít na článek
2019-mmcr-porici-tomas-nemec

Jiří Bret: Po roce jsem si zazávodil

Divize Touringautocross byla v Poříčí nad Sázavou nejméně početná, ale za to se zde sváděli opravdu krásné a tvrdé souboje. Jiří Bret konečně naladil svojí Škodu Fabia, Dušan Horčička se svojí Hondou, kdy vyjma první rundy neměl žádný technický problém.

Přejít na článek