04-plakat-paka-mmcr

MMČR Nová Paka – základní informace

Kontejnery Louda Mezinárodní mistrovství České republiky pokračuje svým třetím závodem v Nové Pace. Do Štikovské rokle se sjede jako obvykle velké množství jezdců, kteří budou bojovat o republikové body, ale také testovat na závod Mistrovství Evropy.

Přejít na článek
jb-finale-seelow-nahled

První evropská bedna Daniela Pytlouna

Celkem šestnáct juniorů přijelo na první závod mistrovství Evropy. Naše barvy hájili čtyři jezdci. Rozjížďky se jeli na dvě jízdy a na jezdce čekalo díky velkému počtu startujících i semifinále.

Přejít na článek
seelow-2019-plakat

Seelow – neděle – finále

První závod Mistrovství Evropy je tu. Jezdci se už vydali do Seelow, kde se o tomto víkendu utkají o první body v hodnocení šampionátu Mistrovství Evropy. V jednotlivých divizích to vypadá na velké souboje a startovní listiny jsou nabité k prasknutí……První informace jsou tu.

Přejít na článek
humpolec-2019-jaroslav-hosek

Humpolecká pohoda – druhá část

Druhý podnik Kontejnery Louda mezinárodního mistrovství České Republiky a zároveň mistrovství zóny střední Evropy se přesunulo do Humpolce. Oproti Rakousku závod skončil v 16.15 a je nutnost smeknout před humpoleckými pořadateli. Vše probíhalo podle časového harmonogramu, počasí vyšlo docela dobře a trať byla v dobrém stavu. Ano sem tam se objevila díra či kámen, ale jezdíme přeci autocross ne?

Přejít na článek