David Jeřábek
18. 4. 2023

#05 Před sezonou 2023

Vážení příznivci autocrossu. První závod MMČR v Humpolci se blíží a po něm bude následovat hned druhý v Nové Pace. Položil jsem tři otázky našim jezdcům, kteří mi pomalu odpovídají. Odpovědi namé otázky si můžete přečíst právě nyní....

Otázky

1. Závod v Humpolci se blíží, jak se těšíš?

2. Zima byla dlouhá, co je nového v týmu?

3. Jaké máš v letošní sezoně plány a cíle z hlediska umístění?


HANA DOUBRAVOVÁ

1. Těším se moc protože mam Humpolec ráda a je to skvělá trať.

2. V týmu je vše při starém a na bugině je pár drobných změn.

3. Chtěla bych se umístit do třetího místa v Lady cupu, a na každém závodě se dostat do finále 😃

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


LUKÁŠ SVOBODA (kartcross)

1. Do mého téměř domácího Humpolce se těším vždy. Stejně tak vždy na první závody, kdy se po zimě opět se všemi potkáme, pochlubíme se nablýskanýma autama a probereme novinky nejen ohledně aut.

2. Na kártu bude pouze nová barva, a to kombinace žluté a fialové místo mé tradiční žluto - šedé. Jinak jsem si přes zimu dal dohromady BMW E46 compact. Dělal jsem komplet repas náprav, zbavil auto veškeré rzi, ošetřil podvozek, vyměnil motor, vyměnil interiér z druhého auta a vyčistil ho. Na driftovou sezónu jsem si připravil Mercedesa 190E a BMW E46 coupe.

3. Plán je jet celou sezonu a co nejvíce si to užít. Mým cílem je skončit v celkovém pořadí v TOP3.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


MARCEL DLESK

1. Po dlhej prestávke sa samozrejme veľmi tešíme na prvý závod do Humpolca, zvlášť pri tak dobrej účasti.

2. S naším tímom ideme po starom, ako minulý rok, tak aj tento rok. Naša fabka nám fungovala výborne, preto sme nerobili skoro žiadne zmeny.

3. Čo sa týka našich plánov, je odjazdiť celý český mistrák plus možno nejaký ten európsky závod, napríklad Nová Paka. Naš cieľ je hlavne odjazdiť všetky závody v zdraví, užiť si závodenie, adrenalín, zábavu a pekné víkendy s tímom a priateľmi.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


ARNOŠT FLORIÁN

1. Těším se moc, přece jenom zimní pauza je dlouhá.

2. V teamu se nic nezměnilo všechno zůstává při starém.

3. Tak určitě v domácím šampionátu bych chtěl získat titul mistra České republiky a v Evropě bych chtěl obhájit titul

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


DAVID HORÁK

1.Do Humpolce se těším. Trochu mi to kazí vzpomínka na nehodu při setkání mistrů. Zlomená klíční kost se pořád připomíná. Docela dost mě to štve, ale musím se s tím srovnat.

2.V prvé řadě s námi už letos nebude jezdit náš dlouholetý kuchař a řidič Jiří Halmich. Na všech cestách toho z nás odřídil nejvíc. Věk nezastavíš. Rád bych mu touto cestou poděkoval. Ještě na podzim se nám podařilo zprovoznit nový motor BMW. Zlomená klíční kost nedovolila auto vyzkoušet na konci loňské sezony a na začátku té letošní nám nepřeje počasí. Tak jediný test byl na letišti.

3. Máme v plánu se zúčastnit kompletní ME tak MČR. Žádné velké cíle si nedáváme. Auto si kompletně stavíme sami a dělá nám radost když funguje a je rychlé.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


LUDĚK DUBRAVSKÝ

1. Do Humpolce se těšíme jako každý rok. O závody se tam stará parta autokrosovych nadšenců, vždy pro nás připraví krásné závody a něco nového v areálu závodiště.

2. Jako každý rok auto dáváme do kupy tři týdny před Humpolcem 😂i kdyby zima měla 12 měsíců tak je to pro nás málo 😁😂. Pojedeme s vozem jako minulý rok jen se vše zkontrolovalo a opravilo. Nového je že k dceři Natálce se nám narodil syn Luděk 😊.

3. Máme v plánu odjet celou sezónu když bude vše probíhat bez problémů. Cíle na umístění jsou ty nejvyšší jinak by člověk takový sport nedělal. Jak se nám bude dařit se ukáže až postupem sezóny 😊

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


David Jeřábek, www.autokrosar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

© 2024 Autokrosar.cz ISSN 1805-1413 | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů