David Jeřábek
17. 4. 2023

#04 Před sezonou 2023

Vážení příznivci autocrossu. První závod MMČR v Humpolci se blíží a po něm bude následovat hned druhý v Nové Pace. Položil jsem tři otázky našim jezdcům, kteří mi pomalu odpovídají. Odpovědi namé otázky si můžete přečíst právě nyní....

Otázky

1. Závod v Humpolci se blíží, jak se těšíš?

2. Zima byla dlouhá, co je nového v týmu?

3. Jaké máš v letošní sezoně plány a cíle z hlediska umístění?


VOJTĚCH VACULÍK

1. Na závod v Humpolci se moc těším.

2. Zimní přestávka byla opravdu dlouhá a konečně nám zase začne autokrosová sezóna. Trať jako takovou mám moc rád a jsem zvědav, jak na ní kluci zapracovali přes zimu - co se kamenitého povrchu týče.

3. V týmu je defakto vše při starém v zajetých kolejích. S bráchou jsme se na sezónu připravovali a moc se na ni těšíme.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


RADEK VLAŠANÝ

1. Ahoj na Humpolec jsme se těšili hodně ale bohužel nemáme dostavené fungl nové auto. Ještě vyvíjíme motor a nápravu, takže tím pádem pojedeme asi až 3. závod což nás hodně mrzí.

2. A pro nás tím pádem druhá otázka znamená, že zima pro nás byla moc krátká, protože bylo hodně firemních prací nemohl jsem dělat na závoďáku.

3. Moje ambice na tento rok z hlediska umístění nejsou moc velké. Spíš bychom chtěli naučit jezdit naše nové auto a zvyknout si na něho musím i já, takže sezona bude testovací.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


LIBOR PAUL

1. Těším se moc, asi jako každý na první závod. Jen mě mrzí, že nebyl čas vyzkoušet buggy někde na trati, takže to bude všechno na ostro.😃

2. V týmu není nového nic. Technika stejná, mechanici jsou mi stále věrní, za to jím strašně moc děkuju. Bez nich bych to nezvládnul. Letos bych chtěl odjet mistrovství republiky, tak doufám, že nebude zlobit technika, jako loni.

3. A umístění? Budu šťastný za každé finále a když budu do 5 místa, budu maximálně spokojený.🙂

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


PETR BÍLEK

1. Těším se moc.

2. Táta v zimě nezahálel, tak se nechme překvapit.

3: Budu se snažit o titul.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


DUŠAN HORÁK

1. Na první závod v Humpolci se těšíme je to tam super, po zimní pauze je natěšenost o to větší. Sledujeme práci Humpoleckého kolektivu a za to jejich úsilí jim patří obdiv a poděkování.

2. V našem týmu vše při starém, tým jsme já a Zuzka, auto prošlo repasi, vrátili jsme se k původním barvám a snad se podařilo opravit rozbity motor z Poříčí. Takže jsme si mákli 😀

3. Letošní plány a zároveň přání jsou odjet sezónu MMČR a potěšilo by umístění na bedně, ale největší cílem bude dojíždět a užít si jízdu.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


MARTIN KOLOMÝ

1. Tak v Humpolci při Setkání mistrů na podzim se mi premiéra s novou buggy vydařila, a tak se hodně těším opět do Humpolce na první letošní závod.

2.V týmu je toho hodně nového, hlavní je samozřejmě buggy.

3. V plánu máme odjet celou Evropu a republiku, no a chtěl bych se umístit co nejlépe 🙏

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


LUKÁŠ KNAP

1. Na závod se těšíme moc, jen mě teď schvátila viróza, tak snad se s toho dostanu.

2. Zima zas tak dlouhá nebyla😂 Můj nejmladší syn začne prvním rokem RB160 kde jsme udělali jen zlehka repásek a uvidíme jak se s tím popere. Jinak já po 3letech dostavil auto do D6 posléze do D2. Nyní v tom je 1600, ale bohužel koní pramálo😒. Navíc jsme dělali autobus se kterým doufám vyjedeme, ale jsme ve fázi ze nemáme ještě ani nájezdy😂

3.Cíl, v RB160 získávat co nejvíce zkušeností, jelikož je Lukin nejmladší a budeme rádi, že budeme dojíždět. A já??😂 no odzkoušet hlavně auto a najet s ním co nejvíce závodů. Ten motor není konkurence schopný tudíž dobrý výsledek bude spíše překvapení.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


David Jeřábek, www.autokrosar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

© 2024 Autokrosar.cz ISSN 1805-1413 | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů