David Jeřábek
12. 7. 2022

ZSE Dömsöd

V maďarském Dömsödu se uskutečnil další podnik Zóny střední Evropy v autocrossu. Celkově již šestý závod přivítal i závodníky z Čech a nevedlo se jim věru zle 😉

Fotogalerii od Andreje Barty najdete zde:

ZSE Dömsöd/ Maďarsko 2022 | Autokrosař.cz (autokrosar.cz)

Ve sloučené divizi D6 a TAX zde startovalo celkem 6 jezdců a vyhrál nám známý Ján Šebo ze Slovenska.

V divizi Juniorbuggy bylo také málo jezdců, celkem 4. Ve finále startovali ale pouze tři. Z vítězství se radovala Lea Horniaková, třetí byla klasifikována Klára Čáslavská.

Divize CrossCar přivítala celkem 5 jezdců. Ve finále zvítězil Omar Modolo z Itálie. Tomáš Sulek dojel se svým speciálem na třetím místě.

Buggy1600 přivítalo 6 jezdců. Ve finále nedal nikomu šanci Martin Vaculík, který letos stejně jako jeho bratr absolvuje kompletní Mistrovství ČR a také vybrané závody Zóny střední Evropy, kde má našlápnuto skvěle.

V divizi Superbuggy bylo celkem 8 jezdců. Finále skvěle vyšlo a z vítězství se radoval Vojtěch Vaculík.

Seriál závodů Zóny střední Evropy bude pokračovat v Poříčí nad Sázavou v termínu 13. a 14. srpna 2022.