David Jeřábek
16. 4. 2023

#03 Před sezonou 2023

Vážení příznivci autocrossu. První závod MMČR v Humpolci se blíží a po něm bude následovat hned druhý v Nové Pace. Položil jsem tři otázky našim jezdcům, kteří mi pomalu odpovídají. Odpovědi namé otázky si můžete přečíst právě nyní....

Otázky

1. Závod v Humpolci se blíží, jak se těšíš?

2. Zima byla dlouhá, co je nového v týmu?

3. Jaké máš v letošní sezoně plány a cíle z hlediska umístění?

VOJTA CHMELÍK

1. Na závod v Humpolci se těším, je to moje oblíbená trať. Těším se na souboje na trati!

2. Přestupuji do RB250, kterou jsme pořídili na podzim a do nedávna jsme ji repasovali. Už jsem se několikrát svezl (dokonce už i v závodě Winter cup v Rožmitále- 3. místo) a je to paráda i když trochu bojuji s pevnou osou bez diferáku🙂, ale nevzdávám se!

3. Beru to letos spíše jako testovací sezónu (jak říká táta) a seznámení se strojem, ale budu rád za každý dobrý výsledek.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


MILAN PURMA

1. Těšíme se určitě hrozně moc. Je to náš koníček a baví nás.

2. Já bych tě malinko opravil. Zima je hrozně krátká 😀. Pojedeme stále se stejnou technikou tuto sezónu, takže nového takřka nic.

3. Velmi rád bych, aby nám držela technika po celou sezónu a závody nám dělali radost. Umístění už je jen třešnička na dortu. Samozřejmě co nejlepší☺️.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


VLÁĎA ŠTĚTINA

1. Vzhledem k tomu, že tradičně nestíháme, tak se nestíhám ani těšit. Ale věřím, že to vše stihneme a rozezníme šestihrnek v Humpolci.

2. Zima nebyla dlouhá, ale zatraceně krátká, jinak bych vše stíhal.😁Máme novou řídící jednotku a svazek, bude nově naladěno tak uvidíme.

3. V letošní sezóně mám v plánu odjet komplet republiku, dobře si zazávodit, potrápit konkurenci, která také určitě zbrojí a užít si každý závod. S umístěním bych se rád vešel do TOP5.😉

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


LUKÁŠ KOVAŘÍK

1. Já se samozřejmě těším, to je jasné, ale u mojí ženy už to takové nadšení není 😃Ale připadá mi, že nejvíc se těší Roman, který už mi psal, že buggy je připravená v autobusu na odjezd směr Humpolec. Jen se obávám počasí, aby to nebylo na sněhu.

2. V týmu se nic nezměnilo, technika zůstává stejná, jen se letos pokusím jet na lepších pneu, minulou sezonu jsem dojížděl „co se kde našlo“.

3. Vloni jsem předčil svá očekávání a krom Matschenbergu jsem se dostal vždy do finále. Takže letos budu spokojený, když se dostanu všude do finále, a pak už každá příčka bude jen odměnou za celovíkendovou práci.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


VLÁĎA MLEJNEK

1. Do Humpolce se těšíme moc, je to první závod sezóny, pěkná trať i zázemí.

2. Myslím si že zima byla dost krátká, že opět nestíháme a zřejmě nestihneme vše co jsme chtěli. V týmu se nic nezměnilo jen to že jsme pořídili nového tahouna - autobus.

3. Plány jsou vždy veliké, ale skutečnost je jiná 🤣 co se týče umístění se chceme posouvat výš a výš.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


PAVEL HOLUB

1. Na závod v Humpolci se těším až přespříliš nejen kvůli tomu, že zima byla dlouhá ale hlavně na trať a pořadatele pač kolektiv z AMK Zálesí je úplně super a jsou to neskuteční dříči, trať a závody budou super. Ale taky na spoustu rivalů a přátel v depu 😃. Bohužel loňský rok jsme skrz technické problémy a pak i pracovní vytíženost nic moc neabsolvovali jen Humpolec s půjčenou Buggy která mi nesedla, a navíc jsme celý víkend řešili technické problémy které nám neumožnili nic zajet a pak závod v Bousově který dopadl tak nějak asi dobře.

2. Ano zima byla dlouhá kluci Peťa Maršálek s Jirkou Volfem a strejdou Machem si mákli, ještě teď vyšívají na autě. Konečně se nám podařilo vyřešit problémy se sestupem a kardanem a můžeme využít plný potenciál naší dvoumotorové Buggy. Dále jsem pořídil ,,nový" autobus od Zdendy Antonyho, tak už konečně budeme mít i odpovídající zázemí na závodech. 😃 Zatím ještě není dořešený polep, takže se nelekejte, že tam Zdenda bude mít dva 😃😃😃 Nakonec jsem zlanařil nového člena teamu Radka, tak doufám že mu to půjde a bude mít co nejméně práce 😃

3. Plány pro letošek?? No odjet celou sezonu a na finále TOP5 v českém mistráku, vím že letos nás bude hodně. Přicházejí noví kluci, ale doufám že TOP 5 by mohla padnout!! 😃😃a když né? Tak si strašně užít každý závod a co nejmíň karambolů 😃😃

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


VLASTA BURIAN

1. Těším se, ale bohužel pracovní vytížení mi nedovolí jet co bych chtěl.

2. Vše při starém, klasicky repase motorů a komaxit na jednom ze 3 kártů.

3. Letos mám v plánu ME v Nové Pace, při kterém bude vložený závod kartcrossu. Tak se moc těším na plné tribuny

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


David Jeřábek, www.autokrosar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

© 2024 Autokrosar.cz ISSN 1805-1413 | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů