David Jeřábek
21. 4. 2023

#07 Před sezonou 2023

Vážení příznivci autocrossu. První závod MMČR v Humpolci se blíží a po něm bude následovat hned druhý v Nové Pace. Položil jsem tři otázky našim jezdcům, kteří mi pomalu odpovídají. Odpovědi namé otázky si můžete přečíst právě nyní....

Otázky

1. Závod v Humpolci se blíží, jak se těšíš?

2. Zima byla dlouhá, co je nového v týmu?

3. Jaké máš v letošní sezoně plány a cíle z hlediska umístění?


TOMÁŠ HAVRÁNEK

1. Na první závod v Humpolci se těším opravdu moc. Humpolec a Poříčí považuji za své domácí tratě. Bohužel mám tolik práce a starostí, takže nestíhám vůbec nic. Do toho lítám ještě pořád po doktorech.🙁  V tuhle chvíli ještě nemám pojízdné auto a ani autobus, ve kterém vozíme celý ten cirkus. Autobus na tom není nejlíp a potřebuje ještě nějaké opravy a projet technickou kontrolou. Bude to blázinec.

2. Jinak v týmu nic nového není, vše je při starém.

3. A plány? Jet tolik závodů, kolik peněženka a čas dovolí, protože díky nějakým rodinným starostem toho času opravdu moc není. A z hlediska nějakého umístění, pokud se vždy dostanu do finále v té velké konkurenci jezdců, kteří patří do opravdové špičky v Evropě, tak budu spokojenej Havran. A pokud se do finále nedostanu, budu taky spokojenej Havran, protože už jen moct řídit takové auto je prostě něco úžasného. Takže držte palce, ať to stihnu, protože nemám ještě ani licenci.🤣

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


JOSEF ŠVORC

1. Do Humpolce se moc těším.

2. V týmu se nic nezměnilo, vše zůstává při starém.

3. Plány pro letošní sezónu jsou takové, že tenhle rok maturuji, takže potřebuji dokončit školu. Konkurence v kartcrossu bude určitě jako každý rok veliká, takže to nebude vůbec lehké, ale byl bych spojen s umístěním do TOP5.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


JAKUB NOVOTNÝ

1. Poprvé za mojí autokrosovou kariéru bych řekl, že by se nám hodilo více času na přípravu. 😃Humpolec už klepe, spíše bouchá na dveře a my doděláváme to nejvíce důležité a to motor. Ale určitě to vše zvládneme, jelikož mám za sebou skvělý tým Alfa Racing a mého mechanika dědu.

2. V našem týmu nic nového úplně není, vše při starém, co nám nejvíce vyhovuje. Jen pár vylepšení z minulého roku, co se nám pokazilo a zastavilo ve většině závodů.

3. Náš plán je jako každý rok, objet celý český a evropský šampionát a užít si to. Cíle jsou jako vždy TY nejvyšší, ale co nám štěstí nabídne, budeme brát také. V B1600 jsem už třetím rokem, tak do třetice všeho dobrého by to chtělo nějaký skvělý výsledek na konci sezóny. Máme za nás tu jednu z nejlepších techniky, tak to teď bude jenom na mě, jak se s tím poperu. Samozřejmě štěstí musí přát.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


ONDŘEJ HARTYCH

1. Včera (sobota) jsem dodělal vše na kartu, takže na těšení ještě nebyl úplně čas😄. V kartu jsem letos ještě neseděl, takže vyhrávají spíše obavy, aby auto fungovalo jak má😁.

2. Největší změnou je nová spolupráce, kterou jsme navázali s Enzo bencini coffee. Společně s tím přišla změna barev, a tak jsme se rozloučili s naší modrou barvou a máme nový design, který se podle nás moc povedl!

3. Jako každý rok se budeme snažit odjet co nejvíc podniků MMČR, jak to jen síly a čas dovolí😄. Jezdíme to už nějaký ten rok, takže doufám v co nejlepší umístění. Vždycky jedeme na bednu, tak snad mě tam mezi sebe kluci pustí😁.

Fotogalerii jezdce najdete ZDE


David Jeřábek, www.autokrosar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

© 2024 Autokrosar.cz ISSN 1805-1413 | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů